REPREZENTACJA PRZEZ PEŁNOMOCNIKA

Postępowania
sądowe

Nasza kancelaria oferuje wsparcie w postępowaniach sądowych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego. Poza sprawami upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w postępowaniach dotyczących spadków, zasiedzenia nieruchomości, zniesienia współwłasności, służebności, a także windykacji należności, dochodzenia bezskuteczności lub nieważności czynności prawnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej, począwszy od przygotowania pism inicjujących postępowania (pozwów, wniosków, skarg itp.) lub wstąpienia do już toczących się postępowań aż do ich prawomocnego zakończenia.

Naszą ofertę kierujemy także do syndyków, nadzorców sądowych i zarządców pełniących funkcje w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Osobom tym gwarantujemy pełną obsługę prawną – reprezentację przed sądem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym, organami administracji publicznej i innymi sądami, a ponadto w kontaktach z wierzycielami, dłużnikami i komornikami. Adwokat Paweł Lewandowski jest pełnomocnikiem m.in. syndyka Piotra Głodka w postępowaniu upadłościowym Energii Dla Firm S.A., w którym udział bierze kilku tysięcy wierzycieli, a syndyk występuje w kilkudziesięciu postępowaniach sądowych dotyczących masy upadłości.

Poza bezpośrednią reprezentacją w toku postępowań sądowych służymy także pomocą doradczą na każdym etapie dowolnego cywilnego postępowania sądowego. W razie potrzeby świadczymy również pomoc negocjacyjną i mediacyjną, która pozwoli uniknąć kosztownych sporów sądowych.

DANE KONTAKTOWEKancelaria Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Paweł Lewandowski
NIP: 521 349 45 95
ul. Ciechocińska 26, 02-924 Warszawa
ZNAJDŹ NAS Media społecznościowe
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
https://lewandowskikancelaria.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Paweł Lewandowski. All rights reserved.
ul. Ciechocińska 26, 02-924 Warszawa, Sadyba.

Copyright by Paweł Lewandowski. All rights reserved. ul. Ciechocińska 26, 02-924 Warszawa, Sadyba.